VOLATZavolejte800 100 688
Menu
Zavřít

Pomohli jsme
již 68 lidem

Ověřená společnost
manželé Olga a Martin SíkoroviOstrava
Chtěli bychom poděkovat společnosti Refond za její služby. Potřebovali jsme prodat náš starý velký byt a přestěhovat se do menšího. Byli jsme již v procesu rezervace novostavby, ale neměli dostatek hotovosti na úhradu. S prodejem našeho starého bytu si totiž realitka dávala pěkně na čas. Přes všechny sliby a urgence nebyli schopni najít solidního kupce, díky čemuž jsme se dostali do nepříjemné situace. Refond vykoupil náš starý byt během tří dnů, vše za nás vyřídili, a navíc jsme ještě ušetřili nemalou provizi realitce.
JiřinaPraha
Zdravím všechny! Stručně řečeno extrémně rychlé a příjemné jednání, bez jakýkoliv průtahů a starostí. Vřele doporučuji všem, kteří potřebují prodat nemovitost a nechtějí zbytečně platit provizi. Skvělá služba.
PetrČeské Budějovice
Dobrý den, i já bych rád poděkoval společnosti Refond za její rychlé jednání. Musel jsem v časové tísni prodat starý byt před rekonstrukcí a s jejich pomocí jsem měl do týdne peníze na účtu. Vytrhli mi doslova trn z paty, ve finále jsem ušetřil čas i peníze.
MirkaJeseník
Bohužel nemám příliš dobrou zkušenost s realitními kancelářemi. Proto mě příjemně překvapilo, že existuje jednoduchá cesta prodeje nemovitosti napřímo a bez provize. Obchodní zástupce Refondu byl navíc velmi vstřícný a provedl mě celým procesem. Vše jsme vyřídili velmi rychle, v pondělí jsem podala žádost o odkup a již ve středu mi vyplatili část prodejní ceny formou zálohy.
JosefNymburk
Chtěl jsem prodat rodinný dům, ale realitky na mě neustále zkoušely různé triky o ceně, provizích a smlouvách s výhradním zastoupením. Když jsem narazil na Refond, tak jsem nemohl uvěřit, že to jde i bez těchto právních kliček a poznámek malým písmem pod čarou. Během dvou telefonátů jsem obdržel závaznou nabídku, následně jsme se obratem dohodli na termínu podpisu srozumitelné kupní smlouvy. Ani ne do týdne bylo vše hotovo. Od té doby Refond doporučuji všem, kteří nechtějí ztrácet čas a nervy s prodejem nemovitosti.
Zpět na hlavní stranu

Kontaktujte nás

+420 800 100 688info@refond.cz
Zanemo group s.r.o.
Vítkovická 3365
702 00 Ostrava
IČ: 19160844
Refond